
Acer de tancament
Recintes d'acer d'alt rendiment per a ús industrial

Materials
Acer al carboni: elecció econòmica, la superfície es pot polvoritzar o recobrir pols (RAL 7035 Gray, etc.).
Acer inoxidable(com ara 316/304): Fort resistència a la corrosió, adequada per a ambients químics i marins, el tractament de superfície inclou polit i xapat crom.
Aliatge d'alumini: escenaris de demanda lleugera, com ara l'habitatge d'equips de comunicació.
Tecnologia de processament
Admet estampació, tall de làser, soldadura i altres processos. Oferim serveis OEM/ODM i podem personalitzar mides especials (com ara estructures a prova de foc i a prova d’explosió).
Recintes metàl·liques amb taula de selecció de portes articulades
|
Model |
Alt |
Amplada |
Fondo |
|
Pt 2 215 |
200 |
200 |
150 |
|
Pt 3 215 |
300 |
200 |
150 |
|
Pt 3 315 |
300 |
300 |
150 |
|
Pt 4 315 |
400 |
300 |
150 |
|
Pt 5 315 |
500 |
300 |
150 |
|
Pt 5 415 |
500 |
400 |
150 |
|
Pt 6 415 |
600 |
400 |
150 |
|
Pt 6 515 |
600 |
500 |
150 |
|
Pt 7 515 |
700 |
500 |
150 |
|
Pt 8 615 |
800 |
600 |
150 |
|
Model |
Alt |
Amplada |
Fondo |
|
Pt 3 2520 |
300 |
250 |
200 |
|
Pt 3 320 |
300 |
300 |
200 |
|
Pt 4 420 |
400 |
400 |
200 |
|
Pt 5 520 |
500 |
500 |
200 |
|
Pt 6 620 |
600 |
600 |
200 |
|
Pt 7 620 |
700 |
600 |
200 |
|
Pt 8 620 |
800 |
600 |
200 |
|
Pt 8 820 |
800 |
800 |
200 |
|
Pt 10 1020 |
1000 |
1000 |
200 |
|
Pt 12 1020 |
1200 |
1000 |
200 |
|
Model |
Alt |
Amplada |
Fondo |
|
Pt 3 2525 |
300 |
250 |
250 |
|
Pt 4 325 |
400 |
300 |
250 |
|
Pt 5 325 |
500 |
300 |
250 |
|
Pt 5 425 |
500 |
400 |
250 |
|
Pt 6 425 |
600 |
400 |
250 |
|
Pt 7 525 |
700 |
500 |
250 |
|
Pt 8 625 |
800 |
600 |
250 |
|
Pt 9 625 |
900 |
600 |
250 |
|
Pt 10 825 |
1000 |
800 |
250 |
|
Pt 10 1025 |
1000 |
1000 |
250 |
|
Pt 12 825 |
1200 |
800 |
250 |
|
Pt 12 1225 |
1200 |
1200 |
250 |
|
Pt 14 1025 |
1400 |
1000 |
250 |
|
Model |
Alt |
Amplada |
Fondo |
|
Pt 4 330 |
400 |
300 |
300 |
|
Pt 5 530 |
500 |
500 |
300 |
|
Pt 6 430 |
600 |
400 |
300 |
|
Pt 7 630 |
700 |
600 |
300 |
|
Pt 8 630 |
800 |
600 |
300 |
|
Pt 9 630 |
900 |
600 |
300 |
|
Pt 12 1030 |
1200 |
1000 |
300 |
|
Model |
Alt |
Amplada |
Fondo |
|
Pt 4 440 |
400 |
400 |
400 |
|
Pt 5 540 |
500 |
500 |
400 |
|
Pt 6 640 |
600 |
400 |
400 |
|
Pt 6 540 |
600 |
500 |
400 |
|
Pt 7 640 |
700 |
600 |
400 |
|
Pt 8 640 |
800 |
600 |
400 |
|
Pt 8 840 |
800 |
800 |
400 |
|
Pt 10 840 |
1000 |
800 |
400 |
|
Pt 10 1040 |
1000 |
1000 |
400 |
|
Pt 12 640 |
1200 |
600 |
400 |
|
Pt 12 840 |
1200 |
800 |
400 |
|
Pt 14 1040 |
1400 |
1000 |
400 |
Sobre nosaltres

Per què triar -nos?
Som una empresa coneguda a la Xina especialitzada en la producció de diverses caixes de distribució i ens centrem en caixes de distribució. La nostra gamma de productes inclou: caixes de distribució muntades a la paret metàl·lica, caixes de distribució d'acer inoxidable superior, armaris de terra, armaris modulars, armaris de xarxa, caixes de terminal, caixes de cruïlles, caixes segellades, caixes telefòniques, etc.
Els nostres certificats



Faq:
Com resisteix el recobriment anti-rovell de recinte d’acer en fred en fred? Quant més dura la seva vida que l’acer ordinari?
El recinte d'acer utilitza ANSI 61 polvorització de pols gris i la prova de polvorització de sal supera les 1, 000 hores (estàndard ASTM B117), que és 4 vegades més que la pintura de ruixat ordinària (200 hores).
Detalls tècnics:
Pretractament fosfat + 80 μm de gruix de recobriment, formant una protecció de tres capes de "Publica de pel·lícula fosfant metàl·lica", resistència a l'àcid i alcalí fins a un 5% de solució HCl durant 72 hores sense rovell (mesura real en un taller químic, en comparació amb un recinte d'acer galvanitzat, la velocitat de ruptura en 2 anys dropat del 35% al 5%).
Com simplifica el panell de muntatge integrat la instal·lació de components elèctrics? Quines interfícies estàndard són compatibles?
El panell de muntatge d'acer de 1,5 mm de 1,5 mm té forats prèviament punxats per a botons/interruptors estàndard industrials de 22,5 mm (com ara components de Schneider i ABB), que estalvien un temps d'instal·lació del 40% en comparació amb els allotjaments tradicionals (mesurats per una empresa d'automatització).
Disseny de compatibilitat:
Els forats roscats estàndard 4 M4 admeten la fixació ràpida de carrils DIN i els blocs de terminal;
El "paquet d'instal·lació modular" opcional (inclosa la columna de terra i la glàndula per cable) és compatible amb les interfícies NPT 1/2 "~ 1".
Etiquetes populars: Acer del recinte, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, personalitzat, a l'engròs
You Might Also Like
Enviar la consulta
